Zdjęcie Pelego ze szpitala łamie nawet najtwardsze serca. Tak odchodzi geniusz futbolu

Data:

Kely, córka Pelego, opublikowała zdjęcie ze szpitala, w którym przebywa jej ojciec. Stan zdrowia legendy futbolu jest dramatycznie zły.

Kibice piłkarscy na całym świecie z zapartym tchem nasłuchują wieści ze szpitala w Sao Paulo. To tam przebywa bowiem Pele, czyli legendarny brazylijski piłkarz, który choruje na nowotwór.

Stan zdrowia byłego gwiazdora Santosu oraz New York Cosmos jest bardzo zły. Kilka tygodni temu lekarze poinformowali, że zmuszeni są otoczyć Pelego opieką wyłącznie paliatywną przekazując jednocześnie, że szans na całkowite wyleczenie Brazylijczyka w zasadzie nie ma.

Niedawno poinformowano natomiast, że sytuacja Pelego dramatycznie się pogorszyła. Potwierdza to zdjęcie, które w mediach społecznościowych opublikowała córka byłego reprezentanta Brazylii, Kely.

Zdjęcie Pelego ze szpitala łamie nawet najtwardsze serca

Córka Pelego przebywa z nim w szpitalu. Wraz z nią są tam również inni członkowie jego rodziny. Wspomniana Kely poinformowało, że spędzą z nim tegoroczne święta.

Zdjęcie, które zamieściła latorośl byłego piłkarza wskazuje jednak, że stan zdrowia Pelego jest bardzo zły. Widać na nim bowiem, że Pele jest słaby i niestety przykuty do łóżka. Córka wybitnego sportowca przyznaje natomiast, że każda noc z ojcem może okazać się ostatnią. – Jeszcze jedna noc razem… – napisała Kely.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE