Stanowski napisał pożegnalny tekst dla Iwana. Córka piłkarza zamieściła wzruszający komentarz

Data:

Krzysztof Stanowski opublikował pożegnalny tekst dla Andrzeja Iwana, który zmarł we wtorek w wieku 63 lat. Skomentowała go córka byłego piłkarza, Katarzyna.

Krzysztof Stanowski opublikował wspomniany tekst na portalu Weszło.com. To bardzo osobista forma pożegnania, w której dziennikarz wprost opisuje relację, która łączyła go z Andrzejem Iwanem.

– Mam problem z Twoją śmiercią, Andrzeju. W zasadzie z każdą mam problem, ale ta Twoja jest inna niż pozostałe i nie wiem, jak się za nią zabrać. Należałoby zapłakać, tak jesteśmy przecież nauczeni – napisał już we wstępie Stanowski. – Ale pamiętam też, jak obsesyjnie tej śmierci pragnąłeś, jak ją przywoływałeś, jak jej pomagałeś. I ty teraz, Skurczybyku, pewnie raczej oczekiwałbyś gratulacji. Jesteś tam, gdzie od lat chciałeś być – dodał. Cały tekst TUTAJ.

Dziennikarz opublikował tekst również na swoim profilu w serwisie społecznościowym Facebook. Komentarz pod nim zamieściła córka Andrzeja Iwana – Katarzyna.

Stanowski żegna Iwana. Córka piłkarza zamieściła wzruszający wpis

Krzysiek, dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla taty! – napisała Katarzyna Iwan zwracając się do Stanowskiego, który od lat wspierał jej ojca w walce z nałogami i dręczącymi go demonami. – Trzymajcie się Kasiu. Jeśli będziesz czegoś potrzebowała, daj znać – odpowiedział „Stano”.

Dziękuję, za wszystko Ci dziękuję! Twój artykuł sprawił, że pomyślałam, że znasz go takiego jak ja!!! Robiłeś to co ja! Zawsze mu dawałam jakieś zadania,na zaś – dodała Katarzyna Iwan. – Była pewna, że dotrwa. Tobie dziękuję, bo sprawiłeś, że miał szczęśliwe momenty – podsumowała.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj