Były piłkarz Legii grał w Sylwestra na Orliku. Doszło do dziwnej sytuacji. „Przychodzi Pani z ochrony”

Data:

Tomasz Sokołowski, były piłkarz Legii Warszawa, postanowił podzielić się nietypową sytuacją za pośrednictwem Twittera. Doszło do niej na jednym ze stołecznych Orlików.

Tomasz Sokołowski to piłkarz, który z pewnością znany jest nieco starszym kibicom. Zawodnik kojarzony jest głównie z Legią Warszawa, w której spędził wiele lat i dostarczał fanom wiele radości. Był niezwykle waleczny, dlatego kibice Legii nadali mu pseudonim „Warrior”.

Po zakończeniu kariery Sokołowski zajął się trenera, ale od czasu do czasu pełni również funkcję eksperta. Jest także aktywny w mediach społecznościowych, np. w serwisie Twitter.

To tam zamieścił niedawno ciekawy wpis dotyczący jego gry w piłkę na Orliku. Sokołowski relacjonuje, że na boisku doszło do dziwnej sytuacji. Nie ujawnia jednak czy prowadził tam trening, czy grał hobbystycznie.

Tomasz Sokołowski grał w Sylwestra na Orliku. Doszło do dziwnej sytuacji

Sokołowski zamieścił wpis na Twitter, w którym opisał sytuację, do której doszło na jednym z warszawskich Orlików. Piłkarz był zdumiony tym zajściem.

– Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy na boisku, a jednak. Na jednym z orlików na Białołęce, przychodzi Pani z ochrony o godzinie 12 i informuje, że koniec grania, myślałem że w sylwestra tylko sklepy wcześniej zamykają – napisał Sokołowski 31 grudnia na swoim profilu.

– W Polsce monopolowy może być otwarty do późna, ale boisko to już patologia – odpisał mu jeden z internautów.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE