Ronaldo wreszcie to ujawnił! Powiedział, skąd miał oferty przed transferem do Al Nassr

Data:

Cristiano Ronaldo został oficjalnie zaprezentowany, jako piłkarz Al Nassr. Przy okazji zawodnik ujawnił to, nad czym dywagowali kibice i eksperci na całym świecie. Wskazał bowiem kierunki, z których otrzymał oferty transferowe.

O tym, do jakiego klubu trafi Cristiano Ronaldo po rozstaniu z Manchesterem United dyskutował cały piłkarski świat. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak CR7 to gwiazda w skali globalnej.

Ostatecznie Portugalczyk związał się dwuletnim kontraktem z saudyjskim zespołem Al Nassr, który – można powiedzieć, że dosłownie – obsypał go złotem. Były gracz m.in. Realu Madryt podpisał bowiem lukratywną umowę, o której inni piłkarze mogą pomarzyć.

Cristiano Ronaldo został już zaprezentowany jako gracz saudyjskiej drużyny. Odbyła się także konferencja prasowa z jego udziałem. To w jej trakcie gwiazdor ujawnił, z jakich kierunków miał oferty transferowe. Rozwiał tym samym tajemnicę, nad której rozwiązaniem głowili się dziennikarze sportowi na całym świecie.

Ronaldo ujawnił, skąd miał oferty transferowe

Cristiano Ronaldo wziął udział w konferencji prasowej klubu Al Nassr. Towarzyszył mu właściciel oraz trener zespołu. Portugalczyk chwalił swój nowy zespół, podkreślał również – co zarzucali mu niektórzy – że nie jest to dla niego piłkarska emerytura.

Portugalczyk zdradził też, jakie oferty otrzymał zanim związał się z Al Nassr. Okazuje się, że o piłkarza zabiegały ekipy z całego globu. Ronaldo zdecydował się jednak, o czym zapewne zdecydowały względy finansowe, na propozycję Saudyjczyków.

– Miałem wiele ofert z klubów w Europie, Brazylii, Australii i Stanów Zjednoczonych, ale wybrałem Al Nassr. To szansa, aby swoim doświadczeniem pomóc rozwinąć ten klub – powiedział szczerze Portugalczyk.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE