Bloger wrócił z pogrzebu Iwana. Był zniesmaczony jednym z przemówień

Data:

W Krakowie odbył się pogrzeb Andrzeja Iwana, który zmarł pod koniec 2022 roku. Udział w nim wziął bloger Kuba Podgórski, który przyznał, że był zniesmaczony jedną z mów pogrzebowych.

Andrzej Iwan zmarł pod koniec grudnia w wieku 63 lat. Były piłkarz krakowskiej Wisły zmagał się z wieloma problemami natury osobistej, o których pisał zresztą wprost w swojej biografii pt. „Spalony”.

– W imieniu Właścicieli i Zarządu Wisły Kraków, pionu sportowego, administracyjnego oraz całej klubowej społeczności składamy Rodzinie i Przyjaciołom Legendy Białej Gwiazdy najszczersze kondolencje oraz wyrazy współczucia – napisano niedługo po śmierci Iwana w oficjalnym komunikacie Wisły Kraków.

5 stycznia odbył się pogrzeb legendy „Białej Gwiazdy”. W sieci pełno jest zdjęć z tego smutnego, ale i podniosłego wydarzenia. Głos w tej sprawie zabrał także bloger, Kuba Podgórski.

Wrócił z pogrzebu Iwana. Był zniesmaczony jednym z przemówień

Podgórski przyznaje, że był zniesmaczony przemówieniem Ireneusza Adamusa, związanego z Małopolską szkoleniowca. Adamus trenował m.in. Cracovię Kraków, pracował też w krakowskiej Wiśle. Bloger uważa, że przemówienie trenera było nie na miejscu.

– Wróciłem właśnie z pogrzebu i ciężko mi się słuchało I. Adamusa (to jego słowa) mówiącego jak bardzo Andrzej Iwan kochał życie. Mam wrażenie że przez większą część on go nienawidził, bo bardzo go bolało. Mylimy zbyt często odcinanie się od bólu używkami z „celebrowaniem życia” – napisał Podgórski na Twitterze (pisownia oryginalna).

Podgórski nawiązał w ten sposób do publicznych wypowiedzi Iwana na temat prób samobójczych. Były piłkarz podkreślał wówczas, że jego życie było usiane rozmaitymi problemami, które popychały go do tych dramatycznych działań.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE