Tomasz Lis wskazał kto powinien otrzymać tytuł sportowca roku. O Lewandowskim nie wspomniał

Data:

Tomasz Lis pokusił się o wskazanie, kto zostanie sportowcem roku w plebiscycie „Przeglądu Sportowego”. O Robercie Lewandowskim wspomniał jednak w innym kontekście.

Już dziś poznamy sportowca roku w plebiscycie „Przeglądu Sportowego”. Głos w tej sprawie zabrał dziennikarz Tomasz Lis, który przedstawił swoje przewidywania w tym kontekście. Jego zdaniem Robert Lewandowski nie ma szans na tę statuetkę.

Lis nie wskazał z nazwiska zwycięzcy, jednak ocenił, iż będzie to kobieta. Możemy więc domyślać się, że miał na myśli tenisistkę – Igę Światek. – Dziś ogłoszenie wyników plebiscytu na sportowca roku. Nietrudno odgadnąć, że po kilku latach znowu będzie nim kobieta, która dołączy do zwyciężczyń sprzed lat, naszych wybitnych olimpijek, Justyny Kowalczyk, Anity Włodarczyk i Ireny Szewińskiej – napisał.

Tomasz Lis mówi, jak zareaguje Lewandowski

Pod wpisem Lisa tweeta zamieścił jeden z internautów. Zapytał dziennikarza, jak jego zdaniem decyzję o przyznaniu tytułu sportowca roku komu innego zareaguje Robert Lewandowski, gwiazdor FC Barcelony.

– Jak Lewy to przeżyje? – zapytał internauta. Lis postanowił odpowiedzieć, jak – w jego ocenie – zareaguje kapitan reprezentacji Polski. – Spokojnie. Na luzie – odpowiedział Tomasz Lis.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE