Iga Świątek zabrała głos i… wywołała salwy śmiechu. Jej wypowiedź przejdzie do historii [WIDEO]

Data:

Iga Świątek z tytułem Sportowca Roku w plebiscycie „Przeglądu Sportowego”. Jej wypowiedź po przyznaniu nagrody podbija sieć.

Zakończył się Gala Mistrzów Sportu, w trakcie której przyznano tytuł Sportowca Roku. Zgarnęła go Iga Świątek, nasza wybitnie utalentowana tenisistka, która w minionym roku swoją grą zachwyciła cały świat.

Przyznanie wyróżnienia Świątek jest jak najbardziej zasłużone. Tutaj, w przeciwieństwie do innych lokat, żadnych kontrowersji ani dyskusji nie było. Tenisistka zdominowała nasz rodzimy sport i pokazała, że pomimo młodego wieku można „sięgać gwiazd”.

Podczas Gali Mistrzów Sportu Świątek wygłosiła przemówienie. Nie mogła być na miejscu, dlatego jej wypowiedź została wyświetlona na telebimie. Słowa, które wypowiedziała rozbawiły uczestników wydarzenia i widzów przed telewizorami.

Iga Świątek rozbawiła publikę

Świątek postanowiła bowiem nawiązać do popularnych memów, których bohaterką jest ona oraz Robert Lewandowski. Ilustrują one wściekłego rzekomo „Lewego”, który oburza się, że wszystkie laury zgarnia „gówniara z paletką”, czyli właśnie Świątek. Zarówno Lewandowski, jak i Świątek przyznawali, że mają do nich dystans, a tenisistka udowodniła to podczas eventu.

Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski, uplasował się na trzeciej pozycji w zestawieniu. Drugie miejsce zajął żużlowiec Bartosz Zmarzlik.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE