Brat Wojciecha Szczęsnego ujawnił, o czym z nim nie rozmawia. Możecie być zdumieni

Data:

Jan Szczęsny, brat Wojciecha Szczęsnego, w rozmowie z serwisem Onet Plejada ujawnił, o czym nie rozmawia z golkiperem Juventusu Turyn. Jan zrobił furorę podczas Gali Mistrzów Sportu, gdzie mylono go z Wojciechem.

Jan Szczęsny to rodzony brat Wojciecha Szczęsnego. Fani piłki nożnej znają go doskonale, ponieważ często wypowiada się w mediach. Dodatkowo w przeszłości również grał w piłkę, także na pozycji golkipera, jednak przygodę z futbolem przerwała mu kontuzja.

Głośno o nim zrobiło się niedawno. Jan Szczęsny podczas Gali Mistrzów Sportu, podczas której wręczano tytuł Sportowca Roku, reprezentował swojego brata. Wojciech Szczęsny nie mógł bowiem osobiście uczestniczyć w wydarzeniu.

W związku z obecnością podczas eventu starszy ze Szczęsnych udzielił kilku wywiadów. Jednego z nich serwisowi Onet Plejada. Podczas rozmowy zdradził ciekawy fakt.

Jan Szczęsny ujawnił, o czym nie rozmawia z bratem

Jan Szczęsny, co dla niektórych może być zaskoczeniem, zdradził, że z bratem nie rozmawia o… sporcie. Dlaczego?

– Nie rozmawiamy o sporcie. Wiem, że dużo osób myśli, że skoro byliśmy wychowywani w temacie sportowym, to tak jest, ale tematy naszych rozmów to prywatne, bieżące rzeczy, na które na co dzień nie mamy wpływu, na które przez telefon jest trochę głupio porozmawiać. Bardzo ciepłe, miłe tematy, ale zupełnie niezwiązane ze sportem – powiedział brat reprezentanta Polski.

Jan Szczęsny podkreślił, że sport „schodzi na boczny plan”. – Wojtek pracuje w innym kraju i na tyle rzadko się widujemy, że chcemy czerpać z tego czasu jak najwięcej dla siebie – stwierdził.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE