Niepokojąca informacja ws. Dawida Kownackiego! Piłkarz uspokaja kibiców

Data:

Dawid Kownacki ma wybitnego pecha. Gdy napastnik wrócił do doskonałej dyspozycji, jak grom z jasnego nieba doszło do fatalnego zdarzenia podczas treningu Fortuny Duesseldorf. Piłkarz uspokoił jednak kibiców.

Jeszcze niedawno w mediach spekulowano, gdzie po sezonie przeniesie się Dawid Kownacki, który obecnie występuje w barwach Fortuny Duesseldorf, a teraz z Niemiec napłynęły fatalne wieści. Okazuje się bowiem, że podczas treningu, w którym udział brał Polak, doszło do niepokojącego zdarzenia.

Informację w tej sprawie przekazał Tomasz Urban, dziennikarz Viaplay, który zajmuje się ligą niemiecką. Obserwuje także, co zrozumiałe, występujących w niej Polaków. To on podał, że sytuacja Dawida Kownackiego mocno się skomplikowała.

Okazało się bowiem, że piłkarz, który od pewnego czasu należał do liderów Fortuny, nie dokończył zajęć z zespołem. Wszystko wskazywało na poważną kontuzję.

Dawid Kownacki z poważną kontuzją? „Diagnoza jeszcze dzisiaj”

– Fatalna informacja z Düsseldorfu. Dawid Kownacki nie dokończył dziś treningu. Zszedł z niego z pomocą kolegów z obandażowanym kolanem. Dokładna diagnoza ma się pojawić jeszcze dzisiaj – napisał Urban na swoim profilu społecznościowym.

Zaniepokojonych kibiców postanowił uspokoić jednak sam zainteresowany. Dawid Kownacki zamieścił bowiem wpis na Instagramie, w którym przyznał, że nic poważnego mu się nie stało. – Dawid uspokoił na swoim Instagramie, że z jego zdrowiem wszystko w porządku. Całe szczęście – napisał w kolejnym tweecie Tomasz Urban.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE