Zapytali mamę Lewandowskiego, czy Robert zna już selekcjonera. Jednoznaczna odpowiedź

Data:

Robert Lewandowski kolejny raz wygrał plebiscyt tygodnika „Piłka Nożna”. Nagrodę w jego imieniu odebrała mama Iwona Lewandowskiego. Co ciekawe, kobieta została zapytana o to, kto jej zdaniem powinien zostać selekcjonerem reprezentacji Polski.

Za nami plebiscyt tygodnika „Piłka Nożna”. Nagrodę dla najlepszego piłkarza zgarnął nie kto inny, jak Robert Lewandowski, czyli napastnik FC Barcelony oraz kapitan naszej drużyny narodowej. „Lewy” nie mógł się jednak pojawić na gali.

Nagrodę w imieniu byłego gwiazdora Bayernu Monachium odebrała, jak to zwykle dzieje się w takich przypadkach, jego mama – Iwona Lewandowskiego. Kobieta, w imieniu swojego syna, podziękowała za prestiżowe wyróżnienie, które otrzymał Robert Lewandowski.

– To już jedenasta taka nagroda, a chciałabym przypomnieć, że w 2008 roku został „Odkryciem Roku”, gdy grał w Lechu Poznań. Bardzo się cieszę, że dzięki temu klubowi szedł coraz wyżej, bo tam jego prawdziwy futbol się zaczął – powiedział Lewandowski.

Zapytali mamę Lewandowskiego o selekcjonera reprezentacji Polski

Iwona Lewandowskiego dodała również, że jest „całym sercem za reprezentacją Polski”. Podkreśliła, że jej syn, Robert, myśli podobnie. Dała tym samym do zrozumienia, że niektórzy celowo próbują uderzać w niego i sugerować, że drużyna narodowa ma dla niego drugoplanowe znaczenie.

– Pamiętam jego łzy w Katarze, po zwycięstwie nad Arabią Saudyjską. Te łzy szczęścia i zmęczenie… – powiedział. Na tym jednak nie koniec.

Kobieta została bowiem zapytana o to, czy prezes PZPN „konsultował z Robertem Lewandowskim, kto ma być selekcjonerem”. – Pomidor – odpowiedział wymownie Iwona Lewandowska.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE