To już przesądzone! Lech Poznań sięga po utalentowanego bramkarza

Data:

Ta sprawa wydaje się być już przesądzona! Latem Lech Poznań sięgnie po utalentowanego golkipera, który o miejsce w bramce będzie rywalizował z Filipem Bednarkiem. Chodzi o Bartosza Mrozka, obecnie broniącego bramki PGE FKS Stali Mielec.

Oficjalnie Bartosz Mrozek jest wypożyczony z Lecha Poznań do Stali Mielec. To zresztą spotkało się kilka miesięcy temu z ogromną falą krytyki ze strony kibiców „Kolejorza”. Złościł ich fakt, że uznawany za jednego z najzdolniejszych bramkarzy w ekstraklasie Mrozek został oddany do Mielca, a w tym sam czasie Lech podpisywał kontrakt z dużo gorszym Rudko.

Teraz jednak ma się to zmienić. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, Lech Poznań podjął już decyzję w sprawie przyszłości Bartosza Mrozka. – Mierzący 191 centymetrów wzrostu bramkarz obecnie przebywa na wypożyczeniu w Stali Mielec, ale po obecnej kampanii ma wrócić do Kolejorza – poinformował Włodarczyk.

Bartosz Mrozek szczególnie imponująco prezentował się w pierwszej części sezonu. Biorąc pod uwagę jednak nawet całe bieżące rozgrywki, to i tak wypada bardzo przyzwoicie. W 29 meczach potrafił zachować 9 czystych kont.

Latem wróci do Poznania. Tam czekać będzie na niego rywalizacja z Filipem Bednarkiem. Z klubu odejdą bowiem prawdopodobnie wspomniany wcześniej Ukrainiec Rudko oraz wypożyczony ze Sparty Praga Dominik Holec.

WYBRANE DLA CIEBIE