Reprezentant Polski podeptany! Brutalne sceny na boisku w Rzymie [WIDEO]

Data:

Nicola Zalewski, zawodnik AS Romy, został brutalnie potraktowany podczas meczu Ligi Europy, w którym jego klub mierzył się z bułgarskim Ludogorcem Razgrad. Piłkarz padł ofiarą koszmarnego faulu.

Nicola Zalewski wszedł na boisko w 61. minucie spotkania Ligi Europy (zmienił na murawie Maticia), w którym AS Roma mierzyła się z Ludogorcem Razgrad. Piłkarz dał świeżość swojemu zespołowi i wyglądał na murawie całkiem przyzwoicie.

Niestety, starcia z bułgarskim zespołem Zalewski z pewnością jednak nie będzie miło wspominał. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło w ostatniej minucie wygranego przez AS Romę meczu.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać moment ostrego faulu na Nicoli Zalewskim. Piłkarz reprezentacji Polski został dosłownie podeptany przez swojego rywala. Całość wyglądała naprawdę niepokojąco.

Zalewski zdemolowany na boisku. Brutalny faul na Polaku w meczu Ligi Europy

Do zdarzenia z udziałem Zalewskiego doszło w ostatniej minucie spotkania. Polak upadł na murawę, jednak nie mógł liczyć na taryfę ulgową ze strony piłkarza Ludogorca, Oliviera Verdona. Benińczyk po prostu stanął na klatce piersiowej młodego reprezentanta naszego kraju.

Sędzia widział całe zdarzenie i natychmiast przerwał grę. Odgwizdał faul, jednak co do kary dla zawodnika bułgarskiego zespołu musiał jeszcze skonsultować się z wozem VAR. Po rozmowie z sędziami uznał, że Verdona należy wyrzucić z boiska i pokazał mu czerwoną kartkę.

AS Roma pokonała Ludogorec Razgrad 3-1.

WYBRANE DLA CIEBIE