Ten post jest hitem! Polski klub pięknie strollował Michała Probierza

Data:

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. W specyficzny sposób postanowił mu pogratulować jeden z jego byłych klubów. Nie ukrywajmy, że jest to dość mocna szpilka. 

– Zasłużyłem na to stanowisko po wielu latach pracy. Wierzę, że naród będzie dumny z kadry – powiedział na środowej konferencji prasowej Michał Probierz, nowy selekcjoner reprezentacji Polski.

Od rana wiele klubów i osób w mediach społecznościowych gratuluje nowemu selekcjonerowi reprezentacji Polski.

Specyficznie pogratulować postanowił jeden z polskich klubów. Konkretnie był to Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a więc klub, w którym Michał Probierz pracował dosłownie przez kilka dni. Było to na początku 2022 roku, gdy ekipa z województwa małopolskiego szykowała się do walki o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie.

– Nocą o godz. 1.00 drogą mailową Zarząd Klubu otrzymał pismo od trenera Michała Probierza dotyczące rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem stron. Jesteśmy rozczarowani decyzją trenera, który kilka dni temu podjął się zadania poprowadzenia „Słoni” i miał rozpocząć z dniem dzisiejszym okres przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2021/22 – napisał wówczas w komunikacie klub z Niecieczy.

Teraz Bruk-Bet Termalica Nieciecza postanowiła pogratulować Probierzowi w specyficzny sposób. Klub przypomniał bowiem zdjęcie z prezentacji Probierza, które po dwóch dniach było już nieaktualne.

Michał Probierz już za 4 dni wyśle swoje pierwsze powołania. 12 października po raz pierwszy poprowadzi reprezentację Polski – będzie to wyjazdowy mecz z Wyspami Owczymi.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE