Zieliński do Szymańskiego i mamy 1:0. Do przerwy prowadzimy z Wyspami Owczymi [WIDEO]

Data:

Reprezentacja Polski prowadzi do przerwy z Wyspami Owczymi 1:0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Sebastian Szymański. 

– Mamy grupę zawodników, która tworzy trzon tego zespołu i nie zostanie ona zmieniona. Ci piłkarze będą musieli wyznaczyć odpowiednie standardy i wprowadzić nowych zawodników do składu – mówił przed meczem selekcjoner Michał Probierz.

Trener postanowił zaskoczyć składem. W wyjściowej jedenastce znaleźli się chociażby Patryk Peda z trzeciej ligi włoskiej i Patryk Dziczek z Piasta Gliwice.

Mimo tych roszad w składzie i braku Roberta Lewandowskiego (kontuzja), początek dla reprezentacji Polski był świetny. Już w 4.minucie świetnym podaniem popisał się Piotr Zieliński, a kapitalny strzał z szesnastu metrów oddał Sebastian Szymański i było 1:0 dla Polski.

Poniżej zamieszczamy wideo z tym trafieniem. Naprawdę warto je zobaczyć. Gol Szymańskiego jest bowiem przedniej urody.

Gorzej jednak z tym, że Polacy nie poszli za ciosem. Co prawda mieli przewagę w wielu elementach piłkarskiego rzemiosła, mieli większe posiadanie piłki i oddali więcej strzałów, ale nie była to przewaga, którą można by nazwać przygniatającą. Zresztą Wyspy Owcze kilka razy groźnie potrafiły przedostać się pod naszą bramkę.

Ostatecznie do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie i Polska prowadzi z Wyspami Owczymi 1:0. Bramkę zdobył Sebastian Szymański.

WYBRANE DLA CIEBIE