Trener cały mecz był podpięty pod mikrofon! Świetny film polskiego klubu

Data:

O ile w piłce nożnej mieliśmy z tym do czynienia, to w tej dyscyplinie sportu na pewno nie. Media klubu piłki ręcznej Handdball Stali Mielec, a więc drużyny występującej na drugim poziomie rozgrywkowym, w tej dyscyplinie na pewno są pionierami. Na ich kanale na YouTube właśnie ukazał się niezwykły film.

W piłkarskiej ekstraklasie mieliśmy już sędziów na podsłuchu, był materiał z podpiętym do mikrofonu trenerem Rakowa Częstochowa – Markiem Papszunem. Z kolei w planach jest zrobienie podobnego materiału z piłkarzami. Jeśli chodzi jednak o piłkę ręczną, to klub z Mielca zdecydowanie przeciera ślady.

– Podczas ligowego meczu z Padwą Zamość trener Rafał Gliński cały czas był podpięty pod mikrofon, a jego poczynania śledziły aż trzy kamery – przekazuje klub z Mielca na swojej stronie internetowej.

W efekcie powstał ponad piętnastominutowy materiał, który przybliża nam, jak wygląda praca szkoleniowca podczas ligowej rywalizacji.

Materiał pokazuje nam nie tylko reakcje Rafała Glińskiego na boiskowe wydarzenia, rozmowy z asystentem i rady, które udziela zawodnikom, ale również to, co mówi swojej drużynie w szatni, w przerwie meczu. Zapraszamy do oglądania tego materiału. Naprawdę warto!

https://www.youtube.com/watch?v=oKfODHYsFeM

Handball Stal Mielec jest czołowym klubem w Lidze Centralnej. To drugi poziom rozgrywkowy piłki ręcznej w Polsce. W tabeli zespół z Mielca zajmuje trzecie miejsce ze stratą trzech punktów do lidera. Tabeli przewodzi drużyna KPR Legionowo.

WYBRANE DLA CIEBIE