Cristiano Ronaldo puściły nerwy! Awantura na murawie [WIDEO]

Data:

Cristiano Ronaldo wrócił do składu Manchesteru United po wcześniejszych perturbacjach, jednak jego drużyna uległa Aston Villi. On sam wdał się z kolei w awanturę z graczem rywali, Tyronem Mingsem.

Do zdarzenia z udziałem Portugalczyka doszło w 59. minucie spotkania. Wówczas w polu karnym miały miejsce swoiste „zapasy” z udziałem Ronaldo oraz Tyrone’a Mingsa, gracza Aston Villi. Wcześniej zablokowane zostało dośrodkowanie w pole karne, jednak gracze, kolokwialnie mówiąc, „wzięli się za łby”.

W pewnym momencie Ronaldo i Mings trzymali się za koszulki i żaden z nich nie zamierzał odpuścić. Do akcji wkroczyli koledzy z drużyny, którzy zaczęli rozdzielać reprezentantów Portugalii i Anglii.

Jakby tego było, do gry wkroczył również sędzia, który postanowił przeanalizować awanturę z udziałem piłkarzy za pomocą systemu VAR.

Ronaldo wdał się w boiskową awanturę

Po decyzji sędziego sytuacja była analizowana przez system VAR, jednak ostatecznie podjęto decyzję, że czerwona kartka dla Ronaldo oraz jego rywala byłaby przesadą. Arbiter zdecydował więc, że zarówno Portugalczyk, jak i Tyrone Mings zostaną ukarani żółtymi kartkami.

Mecz pomiędzy Aston Villą a Manchesterem United zakończył się zwycięstwem ekipy z Birmingham 3-1. Gole dla gospodarzy zdobywali Leon Bailey, Lucas Digne oraz Jacob Ramsey. Ten ostatni zawodnik zanotował również samobójcze trafienie, które było jedynym golem dla „Czerwonych Diabłów”.

WYBRANE DLA CIEBIE