Nieoficjalnie: wiadomo, jak władze Manchesteru zareagowały na szokujący wywiad Ronaldo!

Data:

Wywiad, którego udzielił Cristiano Ronaldo w programie „Piers Uncesored” wywołał prawdziwą burzę. Nieoficjalnie wiadomo już, jaka była reakcja władz Manchesteru United.

Cristiano Ronaldo wywołał trzęsienie ziemi na Wyspach Brytyjskich. Chodzi rzecz jasna o wywiad, którego napastnik Manchesteru United udzielił w programie „Piers Uncesored” Piersa Morgana. Sportowiec nie zostawił suchej nitki na obecnym szkoleniowcu „Czerwonych Diabłów” Eriku Ten Hagu. Powiedział także, iż od jakiegoś czas jest wręcz wypychany z klubu.

– Ludzie powinni chcieć usłyszeć słowa prawdy. Tak, czuję się zdradzony i czułem, że niektórzy nie chcieli mnie tu (w Manchesterze United – przyp. red.) widzieć, nie tylko w tym roku, ale również w poprzednim. (…) Nie czuję szacunku do Erika ten Haga, ponieważ on nie pokazuje szacunku wobec mnie. Jeśli nie masz dla mnie szacunku, ja nie będę go miał dla ciebie – powiedział Portugalczyk.

Ronaldo stwierdził także, że przeniósł się z Juventusu do Manchesteru United, ponieważ prosił go i namawiał na to sir Alex Ferguson. – Kiedy przenosiłem się do Manchesteru United, to poszedłem za głosem serca. Sir Alex powiedział mi wtedy, że nie mogę trafić do City i ja odpowiedziałem mu, że tego nie zrobię – powiedział.

Nieoficjalnie: wiadomo, jak władze Manchesteru zareagowały na wywiad Ronaldo

Teraz nowe informacje w całej sprawie przekazuje telewizja Sky Sports. Jej dziennikarze twierdzą, że wiedzą, jak na wywiad Portugalczyka zareagowały władze Manchesteru United.

– Klub był bardzo zaskoczony słowami Portugalczyka – podaje Sky Sports. Dziennikarze stacji informują również, że zachowanie Ronaldo zostało odebrane na klubowych korytarzach jako „lekceważące i pozbawione szacunku wobec władz klubu, menedżera oraz klubowych kolegów”.

Wiele wskazuje więc na to, że wywiad, którego udzielił Portugalczyk to początek końca drugiej przygody Ronaldo na Old Trafford. Trudno wyobrazić sobie bowiem, że po takim zachowaniu gwiazdor zostanie w zespole „Czerwonych Diabłów”. Piłkarz najprawdopodobniej opuści drużynę w zimowym okienku transferowym. Najpierw wyjedzie jednak z drużyną narodową na mundial.

WYBRANE DLA CIEBIE