Ronaldo zaoferowany nowemu klubowi! Niebawem opuści United?

Data:

Dziennikarz Ben Jacobs podaje nowe informacje ws. Cristiano Ronaldo. Okazuje się, że zawodnik Manchesteru United miał zostać zaoferowany nowemu klubowi.

– Manchester United zwraca uwagę na doniesienia mediów dotyczące wywiadu udzielonego przez Cristiano Ronaldo. Klub rozważy swoją odpowiedź po ustaleniu wszystkich faktów. Skupiamy się na przygotowaniach do drugiej połowy sezonu i kontynuowaniu nabierania pędu, wiary i jedności budowanej wśród graczy, menedżera, personelu i kibiców – tak brzmi oficjalne oświadczenie wydane przez Manchester United ws. wywiadu udzielonego Piersowi Morganowi przez Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk nie bawił się w nim w dyplomacje i w ostrych słowach odniósł się zarówno do trenera drużyny Erika Ten Haga, jak i do klubowych władz.

Wiele wskazuje na to, że wspomniany wywiad może być początkiem końca Ronaldo na Old Trafford. Informacje w tej sprawie opublikował dziennikarz Ben Jacobs.

Ronaldo zaoferowany nowemu klubowi

Jacobs informuje, że agent Ronaldo, Jorge Mendes, już rozpoczął działania związane ze znalezieniem swojemu klientowi nowego pracodawcy. Tym razem „menago” Portugalczyka zaproponował jego usługi Chelsea Londyn.

To kolejny raz, gdy Ronaldo jest oferowany Chelsea Londyn. Portugalczyk mógł trafić na Stamford Bridge już latem, jednak wówczas weto w tej sprawie postawił Thomas Tuchel.

Tym razem sytuacja może być jednak odwrotna. Chelsea ma bowiem nowego trenera, a dodatkowo, jak podają angielskie media, klub z Londynu planuje zimowe zakupy. Na radarze szkoleniowca Grahama Pottera znaleźli się m.in. Christopher Nkunku z RB Lipsk, Rafael Leão z Milanu oraz Ivan Toney z Brendford.

WYBRANE DLA CIEBIE