OFICJALNIE: Ronaldo będzie miał problemy! Manchester United właśnie wydał oświadczenie

Data:

Nie milkną echa szokującego wywiadu, którego udzielił Cristiano Ronaldo. Kolejne oświadczenie, tym razem bardziej stanowcze, wydał w tej sprawie jego klub Manchester United.

– Manchester United zwraca uwagę na doniesienia mediów dotyczące wywiadu udzielonego przez Cristiano Ronaldo. Klub rozważy swoją odpowiedź po ustaleniu wszystkich faktów. Skupiamy się na przygotowaniach do drugiej połowy sezonu i kontynuowaniu nabierania pędu, wiary i jedności budowanej wśród graczy, menedżera, personelu i kibiców – podał Manchester United w pierwszym komunikacie dotyczącym szokującego wywiadu, którego Ronaldo udzielił Piersowi Morganowi.

Teraz klub wydał kolejne oświadczenie, tym razem bardziej stanowcze. Okazuje się bowiem, że – wiele na to wskazuje – Portugalczyk poniesie konsekwencje swoich wypowiedzi w mediach.

Zawodnik przebywa aktualnie w Katarze, gdzie weźmie udział w nadchodzących mistrzostwach świata. On sam ma chrapkę, aby wspólnie z kolegami z zespołu sięgnąć po tytuł.

Ronaldo może mieć problemy. Manchester United wydał oświadczenie

Manchester United rozpoczął dziś rano odpowiednie kroki w odpowiedzi na ostatni wywiad Cristiano Ronaldo w mediach – podał angielski klub w oficjalnym komunikacie.

United przyznają jednak, że nie będą udzielać dalszej komentarzy w tej sprawie. – Nie będziemy udzielać dalszych komentarzy, dopóki proces ten nie zostanie zakończony – napisano w dalszej części oświadczenia, które błyskawicznie obiegło media.

WYBRANE DLA CIEBIE