Angielscy dziennikarze ujawnili, gdzie zagra Ronaldo. Ma się tam przenieść po mundialu

Data:

Angielscy dziennikarze twierdzą, że wiedzą, gdzie po mundialu zagra Cristiano Ronaldo. Zawodnik po aferze w Manchesterze United na Old Trafford jest skreślony.

Gdzie po mundialu zagra Cristiano Ronaldo? To pytanie zadają sobie fani „kopanej” na całym świecie. Temat, ze zrozumiałych względów, jest szczególnie gorący na Wyspach Brytyjskich, ponieważ to tam obecnie występuje Portugalczyk.

Po wywiadzie, którego Ronaldo udzielił Piersowi Morganowi zawrzało, a jego klub, Manchester United, wydał w tej sprawie oświadczenie. Wynika z niego, nie mniej nie więcej, że Ronaldo raczej może pakować walizki i szukać sobie nowego pracodawcy.

– Klub podjął dziś rano odpowiednie kroki w odpowiedzi na niedawny wywiad Cristiano Ronaldo. Nie będziemy komentować, dopóki ten proces nie dobiegnie końca – czytamy w oświadczeniu utytułowanego klubu.

Angielscy dziennikarze wiedzą, gdzie po mundialu zagra Ronaldo?

W mediach ruszyła giełda klubów, które miałyby być potencjalnymi pracodawcami Portugalczyka. Mówiło się np. o Chelsea Londyn czy Bayernie Monachium, jednak osoby będące blisko klubów przyznały, że to jedynie kaczki dziennikarskie.

Tym razem, według doniesień angielskich mediów, ma być jedna inaczej i informacje dotyczące rzekomego kierunku transferu Ronaldo są potwierdzone.

Żurnaliści z Wysp Brytyjskich twierdzą bowiem, że Portugalczyk już po mundialu przeniesie się… za Ocean. Pozyskaniem zawodnika mają być zainteresowane kluby występujące w amerykańskiej MLS. Na ten moment nie padają jednak nazwy konkretnych klubów. Trzeba przyznać, że jest to dość prawdopodobny kierunek, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek zawodnika.

WYBRANE DLA CIEBIE