Galetti: Zieliński zmieni klub latem. Polaka chce światowy gigant

Data:

Rudy Galetti, włoski dziennikarz, podaje, że Piotr Zieliński latem opuści SSC Napoli. Polaka chce kupić światowy gigant.

Zieliński obecnie przebywa na mundialu w Katarze, gdzie wraz z reprezentacją awansował do 1/8 finału światowego czempionatu. Pomimo tego wokół zawodnika aż roi się od transferowych spekulacji.

Włoski dziennikarz, Rudy Galetti, informuje, że Zieliński latem zmieni klub i zupełnie zmieni otoczenie. Piłkarz ma opuścić Włochy i związać się z jednym z najlepszych klubów na świecie.

Kierunkiem, w którym – zdaniem Galettiego – podążyć ma Piotr Zieliński są Wyspy Brytyjskie. To tam, według informacji, które posiada włoski żurnalista, swoją karierę będzie kontynuował Polak.

Zieliński latem zmieni klub. Tak twierdzi włoski dziennikarz

Galetti informuje, że Zieliński znajduje się obecnie na jednym z czołowych miejsc transferowej listy Jurgena Kloppa, szkoleniowca FC Liverpool. O potencjalnym transferze Polaka do tego klubu mówi się od kilku lat, jednak teraz, zdaniem Galettiego, sprawa jest naprawdę poważna.

Galetti podaje, że dla Liverpoolu priorytetem jest pozyskanie w letnim okienku pomocnika. Klopp szuka zawodnika o takich inklinacjach, jakie prezentuje właśnie Piotr Zieliński. Włoski dziennikarz przyznaje, że liderem na transferowej liście Kloppa jest Jude Bellingham, jednak znajduje się na niej także Polak.

FC Liverpool chciałby pozyskać także m.in. Declana Rice’a, jednak na tego gracza parol zagięła londyńska Chelsea i wiele wskazuje, że to właśnie tam będzie występował Anglik w przyszłym sezonie. Transfer Zielińskiego do Liverpoolu jest więc bardzo realny.

WYBRANE DLA CIEBIE