Piątek wstawił zdjęcie z wakacji. Takiej reakcji kibiców się nie spodziewał

Data:

Krzysztof Piątek nie rozegrał dużej liczby minut podczas mundialu. Piłkarz przebywał jednak na zgrupowaniu z całą drużyną, dlatego po zakończeniu turnieju dla Polski udał się na wakacje. Wstawił z nich zdjęcie, ale takiej reakcji kibiców raczej się nie spodziewał.

Krzysztof Piątek podczas mundialu w Katarze rozegrał z orzełkiem na piersi niecałe pół godziny. Zawodnik nie należał do czołowych postaci podczas turnieju, ale trudno się dziwić skoro nasz zespół grał raczej defensywnie.

Po tym, jak reprezentacja Polski odpadła z turnieju nasi gracze rozjechali się na wakacje. Niektórzy postanowili się pochwalić zdjęciami ze swoich wojaży. Wśród piłkarzy, którzy zdecydowali się na ten krok jest Krzysztof Piątek.

Napastnik włoskiej Salernitany opublikował fotografię, na której widać go podczas odpoczynku. Piłkarz razem ze swoją żoną wyjechał na Malediwy. Zdjęcie wywołało jednak odwrotne od założonych przez zawodnika reakcje.

Piątek wstawił zdjęcie z wakacji. Takiej reakcji się nie spodziewał

Popularny „Piona” wrzucił zdjęcie na serwis Instagram, a to, czego można było się spodziewać, wywołało falę komentarzy internautów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

Jednemu z kibiców zdjęcie do gustu zdecydowanie nie przypadło. – Nabiegałeś się biedaku na mundialu to trzeba odpocząć – napisał jeden z fanów. Zawodnik nie odniósł się jednak do zarzutu ze strony kibica.

WYBRANE DLA CIEBIE