Zaskakujące doniesienia „PS”! PZPN kontaktował się z kandydatem na selekcjonera

Data:

Niespodziewane doniesienia „Przeglądu Sportowego”! Zdaniem dziennikarzy tego medium Cezary Kulesza, prezes PZPN, kontaktował się z kandydatem na selekcjonera, jednak ten odmówił.

Co dalej z przyszłością Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera? Tego nie wie zapewne nawet sam zainteresowany, a w mediach szaleje karuzela nazwisk. Potencjalnych kandydatów do zastąpienia szkoleniowca jest kilku.

Teraz nowe doniesienia w tej sprawie przedstawia „Przegląd Sportowy”. Okazuje się, że PZPN miał już podjąć pierwsze próby kontaktu z potencjalnym następcą selekcjonera Czesława Michniewicza. Ten miał jednak odmówić.

– Prezes PZPN-u Cezary Kulesza kontaktował się z Maciejem Skorżą w sprawie przejęcia kadry. Ten jednak odmówił – napisał jeden z internautów na facebookowej grupie „Ekstraklasowe Trolle” powołując się na doniesienia „Przeglądu Sportowego”. Niedługo później informacja o podobnej treści trafiła także na Twittera.


Obecnie Maciej Skorża pozostaje szkoleniowiec japońskiego klubu Urawa Red Diamonds. Wcześniej prowadził natomiast zespół Lecha Poznań, jednak ze względu na problemy osobiste musiał zakończyć pracę z Kolejorzem.

WYBRANE DLA CIEBIE