To definitywny koniec Michniewicza? Ujawnił, jaki ma być nowy selekcjoner. „Jest pozamiatane”

Data:

Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport, zamieścił wymowny wpis w serwisie Twitter. Jego zdaniem czas Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski dobiegł końca.

Wiele wskazuje na to, że dni Czesława Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji dobiegły końca. On sam mocno się przed tym wzbrania podkreślając na każdym kroku, że jego kontrakt z PZPN wciąż obowiązuje, jednak wróbelki ćwierkają coraz głośniej.

W mediach pełno jest opinii, z których wynika, że w PZPN decyzja już zapadła, a Czesław Michniewicz może pakować walizki. Reprezentację ma poprowadzić ktoś inny.

Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport, zamieścił wymowny wpis w serwisie Twitter. Ocenił w nim, najprawdopodobniej na podstawie uzyskanych informacji, że czas Czesława Michniewicza dobiegł końca. Wskazał również, jakie cechy, zdaniem PZPN, powinien prezentować nowy selekcjoner.

Czas Michniewicza dobiegł końca? „Jest pozamiatane”

Z tego co słyszę to na dzisiaj jest pozamiatane – napisał we wstępie Marek Szkolnikowski. Na tym jednak nie koniec. Szef TVP Sport wskazał również, co będzie wymagane podczas rekrutacji na nowego szkoleniowca reprezentacji Polski.

– Kandydaci na nowego trenera reprezentacji mają przedstawić plan na futbol ofensywny i nowoczesny z perspektywą długofalową – mundial 2026. Może w końcu czas na pokazanie naszego potencjału na boisku, a nie ciągłe ukrywanie wad – dodał.

WYBRANE DLA CIEBIE