Boniek publicznie nokautuje Krychowiaka. „Trochę odwagi”

Data:

Zbigniew Boniek wyprowadził mocny cios w stronę Grzegorza Krychowiaka. Były prezes PZPN opublikował wymowny wpis na Twitterze.

Echa wywiadu, którego Grzegorz Krychowiak udzielił dla serwisu Meczyki.pl, wciąż wybrzmiewają. Piłkarz odniósł się tam do potencjalnej premii, którą mieli otrzymać zawodnicy reprezentacji Polski.

„Krycha” przyznał, że premia była obiecana drużynie, jednak nikt o nią szczególnie nie zabiegał. Piłkarz dodał także, iż pieniądze, gdyby otrzymali je zawodnicy, poszłyby w dużej mierze na cele charytatywne.

Do słów Krychowiaka odniósł się były prezes PZPN, który zamieścił wymowny wpis w serwisie Twitter. Uderzył w nim w pomocnika saudyjskiego Al-Shabab.

Boniek uderza w Krychowiaka. Wymowny wpis na Twitterze

Boniek opublikował na Twitterze cytat Grzegorza Krychowiaka o pieniądzach na cel charytatywny, a były prezes PZPN mocno skontrował zawodnika saudyjskiego Al-Shabab.

– Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie abyście się skrzyknęli, daj Grzegorz trochę odwagi – napisał Zbigniew Boniek odnosząc się do słów polskiego piłkarza.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.