Szpakowski długo milczał, ale w końcu nie wytrzymał. „Śmieszne i żenujące”

Data:

Dariusz Szpakowski wreszcie zabrał głos w głośnej sprawie. Komentator TVP nie bawił się w dyplomację.

Niedawno media obiegła informacja, że Czesław Michniewicz, który nadal pełni funkcję selekcjonera reprezentacji Polski, zablokował kilku polskich dziennikarzy na Twitterze. Wśród nich m.in. Samuela Szczygielskiego z serwisu meczyki.pl.

– Dziwna sprawa, trenerze. Mimo wszystko uważam i często powtarzam, że to najlepszy możliwy selekcjoner reprezentacji na ten czas. Ale też zbyt impulsywny – skomentował Szczygielski zachownie Michniewicza na swoim profilu w serwisie Twitter.

Głos w tej sprawie zabrał Dariusz Szpakowski, który długo milczał na ten temat. Teraz przedstawił mocną opinię.

Szpakowski w ostrych słowach o zachowaniu Michniewicza

Szpakowski krótko, aczkolwiek dosadnie skomentował zachowanie Czesława Michniewicza, który zablokował kilku dziennikarzy w serwisie społecznościowym Twitter. Komentator TVP dał do zrozumienia, że w jego odczuciu jest to mało poważne zachowanie.

Dla mnie jest śmieszne i żenujące, żeby selekcjoner blokował dziennikarzy na Twitterze – powiedział Szpakowski w programie „Studio Katar”.

Szpakowski nie był więc łaskawy wobec zachowania Czesława Michniewicza. Trudno się dziwić, wszak legendarny komentator reprezentuje grupę pracowników mediów sportowych.

WYBRANE DLA CIEBIE