Legenda niemieckiego futbolu o Lewandowskim w kadrze Polski. Brutalne słowa

Data:

Juergen Klinsmann, legenda niemieckiej, ale i światowej piłki, skomentował grę Roberta Lewandowskiego w polskiej reprezentacji. To nie są przyjemne słowa.

Robert Lewandowski w reprezentacji Polski i w swoich klubach to inny piłkarz. Wiedzą to wszyscy kibice. Wpływ na to ma wiele czynników, ale przede wszystkim fakt, iż w klubach „Lewego” otaczają lepsi zawodnicy.

Niemniej, wielu fanów biało-czerwonych wciąż ze smutkiem obserwuje grę Lewandowskiego w kadrze. Łudzą się, że w kolejnym meczu sytuacja będzie wyglądała inaczej, jednak wciąż brakuje im tego błysku.

Ostatnio głos w tej sprawie zabrał… Niemiec. Mowa o Juergenie Klinsmannie, czyli legendarnym napastniku m.in. Bayernu Monachium i niemieckiej reprezentacji. Popularny „Klinsi” w brutalnych słowach ocenił grę Lewandowskiego w biało-czerwonych barwach.

Niemiec mocno o grze Lewandowskiego w kadrze Polski

Klinsmann przyznał, że oglądał mecze biało-czerwonych podczas mundialu w Katarze i miał kilka obserwacji dotyczących gry Roberta Lewandowskiego. – Polsce bardzo trudno było włączyć Roberta Lewandowskiego do gry, bo drużyny rywali dobrze wiedziały, o co chodzi. Zamykały linie pomocy tak, by przeszło tamtędy jak najmniej piłek – powiedział mistrz świata i Europy z reprezentacją Niemiec.

Na tym jednak nie koniec. Klinsmann wypowiedział bowiem także słowa, które mogą być dla nas bardzo bolesne. Trudno jednak nie zgodzić się z ich prawdziwością.

Polska jest przykładem drużyny, która ma świetnego napastnika, a nie potrafi go wykorzystać – oświadczył Klinsmann.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE