Kulesza zabrał głos ws. odejścia Michniewicza. Napisał dwa zdania na Twitterze

Data:

Cezary Kulesza zabrał głos ws. odejścia Czesława Michniewicza z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. PZPN wydał w tej sprawie komunikat.

– Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 31 grudnia 2022 roku Czesław Michniewicz przestanie pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski – podał dziś PZPN.

Federacja piłkarska podaje również, że niebawem rozpocznie się proces wyboru selekcjonera biało-czerwonych. – Jednocześnie PZPN informuje, że w najbliższym czasie rozpocznie się proces wyboru nowego selekcjonera, który poprowadzi reprezentację Polski w nadchodzących kwalifikacjach mistrzostw Europy – napisano.

Kulesza na Twitterze skomentował odejście Michniewicza. Napisał dwa zdania

Głos ws. odejścia Michniewicza zabrał Cezary Kulesza. Prezes PZPN zamieścił wpis na Twitterze, w którym odniósł się do całej sprawy. Opublikował krótkiego, dwu zdaniowego tweeta.

Trenerze, dziękujemy za 11 miesięcy pracy z reprezentacją Polski. Powodzenia w dalszej karierze! – napisał szef polskiej federacji piłkarskiej na swoim profilu społecznościowym.

Nieco szerzej Kulesza komentuje sprawę w komunikacie prasowym. – Aby właściwie ocenić pracę selekcjonera, musieliśmy wziąć pod uwagę również inne kluczowe kwestie, takie jak długofalowy pomysł na dalsze funkcjonowanie reprezentacji oraz kierunek jej rozwoju. Dlatego, po wielu spotkaniach i analizach, podjęliśmy niełatwą decyzję o zakończeniu współpracy. Czesław Michniewicz jest doświadczonym szkoleniowcem i jestem przekonany, że nie będzie długo czekał na propozycje nowej pracy. Życzymy mu powodzenia i dalszych sukcesów w karierze – powiedział prezes PZPN. Cały komunikat TUTAJ.

WYBRANE DLA CIEBIE