To musiał być przykry widok. Ujawnił, jak Michniewicz zareagował na zwolnienie

Data:

Jak Czesław Michniewicz zareagował na decyzję o zwolnieniu go z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski? Janusz Basałaj z Meczyki.pl twierdzi, że posiadł taką wiedzę.

Czesław Michniewicz nie poprowadzi więcej reprezentacji Polski. Tak zdecydował prezes PZPN, Cezary Kulesza. Umowa Michniewicza ze związkiem wygaśnie wraz z końcem grudnia i na stanowisku selekcjonera pozostanie wakat.

Władze polskiej federacji piłkarskiej sondują możliwość zatrudnienia innego szkoleniowca. Opcji jest sporo, jednak trudno przewidzieć, na którą zdecyduje się Cezary Kulesza. Niektórzy dziennikarze twierdzą, że bliski uzyskania angażu jest np. Roberto Martinez, inni, że Jan Urban.

Co będzie robił Czesław Michniewicz? W tym momencie nie wiadomo. Szkoleniowiec miał przeżyć spory szok w momencie, gdy Cezary Kulesza oznajmił mu, że jego przygoda z reprezentacją biało-czerwonych ostatecznie dobiegła końca.

Jak zareagował Michniewicz po zwolnieniu z kadry?

Janusz Basałaj z Meczyki.pl przyznaje, że z jego informacji wynika, że Michniewicz miał być wstrząśnięty informacją o nieprzedłużeniu z nim umowy przez PZPN. Reakcja trenera była bardzo wymowna.

– Czesław Michniewicz był tak zaskoczony, że kiedy dowiedział się od Cezarego Kuleszy, że już go nie ma, natychmiast poszedł do windy i zjechał na dół – powiedział Basałaj w programie Meczyki.pl na kanale YouTube.

Basałaj dodał również, że Michniewicz idąc na spotkanie z Kuleszą był przekonany, że umowa z nim zostanie przedłużona przez PZPN. Tymczasem, stało się inaczej. – Nie mówię, że się nie pożegnał, bo na to ma jeszcze czas, ale tak nie reaguje człowiek, który dostał między oczy. Wydaje mi się, że jechał przekonany o tym, że będzie to rozmowa wychowawcza, ale kontrakt zostanie przedłużony – powiedział były szef Canal+Sport.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE