Nowe informacje ws. Gerrarda. Decyzja jest już naprawdę blisko

Data:

Steven Gerrard trenerem reprezentacji Polski? To naprawdę realne. Serwis meczyki.pl podaje nowe informacje w tej sprawie.

Dziś w mediach gruchnęła niespodziewana informacja. Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny serwisu meczyki.pl, podał, że PZPN podjął rozmowy ze Stevenem Gerrardem, czyli byłym szkoleniowcem Glasgow Rangers oraz Aston Villi.

Gerrard to również prawdziwa legenda FC Liverpool oraz reprezentacji Anglii. Były piłkarz jest na Wyspach Brytyjskich mega gwiazdą i zatrudnienie go w roli selekcjonera drużyny biało-czerwonych byłoby nie lada sensacją.

Teraz nowe informacje w całej sprawie podaje serwis meczyki.pl. Okazuje się, że decyzja dotycząca zatrudnienia Anglika w kadrze jest naprawdę bliska.

Steven Gerrard trenerem reprezentacji Polski? Decyzja jest już naprawdę blisko

Portal powołuje się na swojego redaktora naczelnego, wspomnianego wcześniej Tomasza Włodarczyka, który posiadł nowe informacje w całej sprawie. Okazuje się, że decyzja dotycząca zatrudnienia Gerrarda przez PZPN zapadnie już niedługo.

– Udało mi się ustalić, że pod koniec tygodnia Steven Gerrard ma dać odpowiedź PZPN-owi. Wtedy będzie jasne, czy dojdzie do dalszych negocjacji ws. objęcia przez niego posady selekcjonera reprezentacji Polski – powiedział Tomasz Włodarczyk w programie „International Level”.

Gerrard to nowe nazwisko na trenerskiej karuzeli związanej z wyborem selekcjonera reprezentacji Polski. Do tej pory jako głównych kandydatów wymieniano Vladimira Petkovicia, Paulo Bento oraz Herve’a Renarda.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE