Ujawnił nowe fakty ws. „rozmów” PZPN z Gerrardem. Kompromitacja?

Data:

Niedawno w mediach gruchnęła informacja, że Steven Gerrard może zostać selekcjonerem reprezentacji Polski. Teraz w całej sprawie pojawiły się nowe informacje.

Steven Gerrard selekcjonerem polskiej drużyny narodowej? Taka informacja pojawiła się niedawno w polskich mediach. Tomasz Włodarczyk, dziennikarz serwisu Meczyki.pl, podkreślał, że PZPN podjął rozmowy z angielskim szkoleniowcem.

Gerrard to były wybitny piłkarz, a obecnie początkujący trener. Ma już jednak za sobą pracę z Glasgow Rangers oraz Aston Villą. Teraz miał się znaleźć w gronie kandydatów do objęcia reprezentacji Polski.

Głos w całej sprawie zabrał kolega Gerrarda z boiska, czyli Jerzy Dudek. Były bramkarz FC Liverpool udzielił wywiadu dla Super Expressu, w którym ujawnił kilka ciekawych i chyba nieco kompromitujących faków.

Steven Gerrard i jego „rozmowy” z PZPN

– Steven na pewno jest osobą charyzmatyczną, która ma potencjał trenerski, bo inaczej nie wziąłby się za tę robotę. Czy w ogóle PZPN rozmawiał z Gerrardem? Bo to jest kluczowe – powiedział Dudek dając do zrozumienia, że kwestia rzekomych rozmów została chyba nieco rozdmuchana.

W dalszej części swojej wypowiedzi były golkiper reprezentacji Polski wyjaśnia, że z tego co wie, PZPN wysłał po prostu SMS-a do osoby, która Gerrarda reprezentuje.

Z tego, co widzę, nie wystarczy wysłać sms-a do menedżera danego trenera i czekać na odpowiedź, a wokół tego rozkręcać całą burzę medialną. To nikomu nie pomaga. Z tego, co wiem, żadnych konkretnych rozmów nie było – ujawnił Dudek.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE