Klich powiedział, kto powinien zostać selekcjonerem. Szczera deklaracja

Data:

Mateusz Klich odszedł niedawno z Leeds United i przeniósł się do ligi MLS. Wzmocnił zespół DC United. Podczas jednej z wypowiedzi pokusił się również o wskazanie idealnego selekcjonera dla reprezentacji Polski.

Reprezentacja Polski pozostaje obecnie bez selekcjonera po tym, jak PZPN nie przedłużył umowy z Czesławem Michniewiczem. Kandydatów w mediach było bez liku, jednak zgodnie z tym co podają dziennikarze na placu boju pozostało dwóch: Valdimir Petković oraz Paulo Bento.

Głos ws. wyboru selekcjonera zabrał także Mateusz Klich, piłkarz DC United oraz reprezentant Polski, który wprawdzie na mundial nie pojechał, jednak wcześniej występował w kadrze regularnie.

Klich zdecydował się na deklarację dotyczącą tego, kto powinien zostać selekcjonerem biało-czerwonych. – Miałem takiego trenera w Leeds United, który myślę że mógłby pomóc naszej reprezentacji – powiedział Klich.

Piłkarz miał na myśli Marcelo Bielsę, czyli argentyńskiego szkoleniowca, który prowadził Klicha podczas gry w Leeds United. Bielsa mocno chwalił Polaka i podkreślał, że ma do niego duże zaufanie. Nie dziwi więc, że nasz rodak chciałby nadal z nim współpracować.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE