Media ujawniają, kto najlepiej wypadł podczas rozmów z PZPN. Oto główny kandydat

Data:

Nowe informacje ws. selekcjonera reprezentacji Polski. Media podają, kto najlepiej wypadł podczas rozmów z przedstawicielami PZPN.

Najnowsze doniesienia ws. wyboru selekcjonera reprezentacji Polski przekazał dziennikarz serwisu Weszło Maciej Wąsowski. Powołuje się on na informacje od przedstawicieli polskiej federacji piłkarskiej, którzy odbyli rozmowy z kandydatami na szkoleniowca biało-czerwonych.

Wąsowski przyznaje, że jeden z kandydatów wypadł szczególnie dobrze i dziś to on jest głównym kandydatem do objęcia posady szkoleniowca reprezentacji Polski. To rzecz jasna trenera spoza Polski, ponieważ Cezary Kulesza podkreślał ostatnio, że żaden nasz rodak nie jest obecnie brany pod uwagę.

Co ciekawe, informacje Wąsowskiego zbiegają się z tajemniczym wpisem dziennikarza Michała Pola, o którym pisaliśmy więcej W TYM MIEJSCU.

Jest główny kandydat do objęcia posady selekcjonera reprezentacji Polski

Wąsowski informuje, że podczas rozmowy z przedstawicielami PZPN najlepiej wypadł Vladimir Petković, czyli były selekcjoner reprezentacji Szwajcarii.

– Przynajmniej kilka razy spotkaliśmy się z opiniami, że Petković jest obecnie faworytem do objęcia schedy po Czesławie Michniewiczu. Ponoć najlepiej i najkonkretniej wypadł on w trakcie rozmów – pisze dziennikarz.

Wiele więc wskazuje na to, że Cezary Kulesza już niebawem zdecyduje się na wybór szkoleniowca dla drużyny narodowej. Wszystko wskazuje również na to, że będzie nim właśnie Vladimir Petković, czyli najbardziej doświadczony szkoleniowiec z całego grona kandydatów.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE