Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski! Prowadzimy do przerwy z Mołdawią [WIDEO]

Data:

Reprezentacja Polski prowadzi do przerwy z Mołdawią. Po golach, które zdobyli Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski reprezentacja Polski do przerwy w meczu z Mołdawią jest lepsza i prowadzi 2:0. Poniżej zamieszczamy wideo z bramkami.

Przed tym meczem mieliśmy sporo obaw. W końcu Mołdawia u siebie potrafi napsuć krwi nie takim potęgom, a my te eliminacje zaczęliśmy od kompromitującej porażki z Czechami w Pradze. Oczywiście, nastroje poprawiła piątkowa wygrana z Niemcami. Wszyscy pamiętali jednak, że to był mecz towarzyski.

Tymczasem Polska od początku przejęła inicjatywę. Podopieczni trenera Fernando Santosa agresywnie doskakiwali do przeciwników i starali się szybko odebrać piłkę.

Poza tym mieli przewagę czysto piłkarską. Właśnie po takiej akcji gola zdobył Arkadiusz Milik, który z najbliższej odległości otworzył wynik spotkania. Przy tym trafieniu asystował Robert Lewandowski. Wideo z golem zamieszczamy poniżej.

Gola na 0:2 zdobył Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski uderzył bardzo ładnie z granicy pola karnego. Bramkarz Mołdawii był bez szans.

WYBRANE DLA CIEBIE