Michniewicz przyłapany na stadionie. Będzie sensacyjne powołanie na mundial?!

Data:

Sensacyjne powołanie na mundial? To może niebawem stać faktem. Czesław Michniewicz został dostrzeżony na trybunach podczas meczu drugiej Bundesligi.

Ogłoszenie finalnej kadry na mundial zbliża się wielkimi krokami. Przed Czesławem Michniewiczem jedna z najważniejszych decyzji w jego życiu. Nie widzi więc, że selekcjoner w ostatnich dniach jest wyjątkowo skupiony, analizuje również wszystkie możliwe warianty.

Coraz głośniej mówi się także o tym, że na mundial mogą pojechać piłkarze, o których jeszcze do niedawna w kontekście kadry w zasadzie się nie mówiła. Mowa np. o Michale Skórasiu, który w ostatnich miesiącach szaleje w barwach poznańskiego Lecha.

Ciekawy jest również fakt, że w sobotnie popołudnie Czesław Michniewicz został dostrzeżony na stadionie występującej w 2. Bundeslidze Fortuny Duesseldorf. W zespole występuje bowiem dwóch Polaków.

Michniewicz na meczu Fortuny. Będzie sensacyjne powołanie na mundial?

Czesław Michniewicz wybrał się na mecz Fortuny z Sankt Pauli. W spotkaniu występuje bowiem dwóch Polaków: Dawid Kownacki oraz Michał Karbownik. Ten drugi, na swojej ulubionej pozycji środkowego pomocnika.

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz serwisu meczyki.pl, uważa, że obecność Michniewicza na stadionie Fortuny oznacza jedno, możemy spodziewać się sensacyjnego powołania. Uwaga – nie chodzi o Dawida Kownackiego, lecz o o wspomnianego wcześniej Karbownika, którego jeszcze niedawno nikt w kontekście kadry nie rozpatrywał.

– Czesław Michniewicz w Dusseldorfie. Tym bardziej przybliża mnie to do tego co pisałem wczoraj – napisał Włodarczyk, który „wczoraj” pisał tak: „Wczoraj Poznań, dziś Warszawa. Czesław Michniewicz robi ostatnią objazdówkę przed wysłaniem powołań. Skóraś nikogo nie zdziwi. Jędrzejczyk? Zdrowy ma jechać. A w blokach stoi Nawrocki. Największym wygranym „last minute” może być Michał Karbownik”.

Czy faktycznie Karbownik znajdzie się w kadrze na mundial? Niewykluczone. Piłkarz „odpalił” bowiem w barwach Fortuny i przebił się do podstawowego składu zespołu. Na boisku wygląda naprawdę bardzo dobrze, a pochlebstwami obsypuje go trener niemieckiego zespołu.

WYBRANE DLA CIEBIE