Szkoda, że już nie gra! Sebastian Mila zdobył pięknego gola na treningu Kadry [WIDEO]

Data:

Przepiękne trafienie na treningu reprezentacji Polski. Autorem tego gola nie są jednak gwiazdy reprezentacji, a asystent selekcjonera Michała Probierza. Takiego pięknego gola zdobył bowiem Sebastian Mila.

Sebastian Mila zakończył piłkarską karierę w maju 2018 roku. Był reprezentantem Polski, zdobył słynnego gola w wygranym 2:0 meczu z Niemcami, a w kadrze ogólnie zagrał 38 razy. W klubowej piłce zasłynął m.in. przepięknym golem z rzutu wolnego w meczu przeciwko Manchesterowi City w Pucharze UEFA.

Gdy przestał grać, rozpoczął pracę w mediach. Przez kilka lat był ekspertem i komentatorem TVP, pracując m.in. przy mistrzostwach świata w Katarze. W ostatnich kilku miesiącach pracował również w portalu Meczyki, gdzie miał nawet swój autorski program. Z mediów odszedł ponad miesiąc temu, gdy został asystentem Michała Probierza w reprezentacji Polski.

Choć Sebastian Mila od ponad pięciu lat nie jest już czynnym piłkarzem, to trzeba przyznać, że zachowuje formę. Pokazał to dobitnie podczas treningu reprezentacji Polski. Dobrze, że wszystko zostało nagrane.

Sebastian Mila zdobył bowiem przepięknego gola podczas treningu Kadry. W bramce stał nie byle kto, bo zbierający ostatnio świetne recenzje we Francji Marcin Bułka. Nawet on nie miał jednak szans przy fantastycznym strzale byłego piłkarza m.in. Groclinu Grodzisk Wielkopolski, Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk. Zobaczcie zresztą sami.

Reprezentacja Polski już w piątek o godzinie 20:45 zagra z Czechami w ostatnim meczu eliminacji Euro 2024. Jeśli wygramy, to zachowamy szanse na bezpośredni awans.

WYBRANE DLA CIEBIE