Fatalne wieści! Kadrowicz Probierza nie przyjedzie na zgrupowanie. Jest kontuzjowany

Data:

W ostatniej rundzie spotkań greckiej ekstraklasy Bartłomiej Drągowski został zmuszony do opuszczenia boiska z powodu urazu. Teraz wiemy, jak długo będzie musiał pauzować reprezentant Polski. Czy zdąży się wyleczyć na baraże?

Bartłomiej Drągowski w ostatnią niedzielę dostał szansę występu w greckim klasyku. Jego Panathinaikos Ateny mierzył się z Olympiakosem Pireus.

Polak, choć wystąpił od początku, to nie miał szans na zaprezentowanie swoich umiejętności. Zaledwie cztery minuty po rozpoczęciu meczu zawodnik opuścił boisko z widocznym bólem na twarzy. Jego klubowi koledzy natychmiast wezwali pomoc.

Bramkarz trzymał się za lewą nogę, sugerując, że doznał kontuzji mięśniowej. Greckie media doniosły, że po wykonaniu rezonansu magnetycznego stwierdzono poważność urazu. Przewidywany okres rekonwalescencji dla Drągowskiego wynosi około trzech tygodni, co oznacza, że nie będzie on mógł liczyć na powołanie do reprezentacji Polski.

Według hierarchii ustalonej przez selekcjonera Michała Probierza, na zbliżającym się zgrupowaniu Biało-Czerwonych powinni pojawić się Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski oraz Marcin Bułka, który zdobywa uznanie we Francji.

Reprezentacja Polski już za 13 dni rozpocznie się zgrupowanie przed barażami. W półfinale zagramy z Estonią. To spotkanie odbędzie się 21 marca na Stadionie Narodowym W Warszawie. Jeśli wygramy, to kilka dni później zagramy na wyjeździe ze zwycięzcą pary Walia – Finlandia.

WYBRANE DLA CIEBIE