Kacper Tobiasz na zgrupowaniu reprezentacji Polski! Te dwa zdjęcia mówią wszystko

Data:

Kacper Tobiasz, decyzją selekcjonera Czesława Michniewicza, wyleci wraz z reprezentacją Polski na mundial do Kataru. Teraz do sieci trafiły zdjęcie, które dobitnie ilustrują spełnienie marzeń młodego golkipera warszawskiej Legii.

– Decyzją selekcjonera Czesława Michniewicza bramkarz Legii Kacper Tobiasz dołączy do reprezentacji Polski i poleci z nią do Kataru. Tobiasz nie znajdzie się jednak w oficjalnej 26-osobowej kadrze na mundial, a jedynie będzie trenował z reprezentacją – poinformował niedawno na Twitterze rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski.

Teraz do sieci trafiło wymowne zdjęcie, które świadczy o tym, że… po prostu warto marzyć. To, w przypadku Kacpra Tobiasza, się potwierdza.

Warto marzyć. Wymowne zdjęcia z udziałem Kacpra Tobiasza

Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać Kacpra Tobiasza siedzącego przy stole wraz z Robertem Lewandowskim oraz Wojciechem Szczęsnym. Jednocześnie na grupie Awangarda Piłkarska w serwisie Facebook opublikowano inne zdjęcie, wykonane z kolei w 2017 roku. Wówczas młodziutki Kacper Tobiasz pozował do fotografii z… Wojciechem Szczęsnym.

Tobiasz

Tobiasz to jeden z najlepiej zapowiadających się polskich golkiperów młodego pokolenia. Przed decyzją podjętą przez selekcjonera Czesława Michniewicza, bramkarz Legii otrzymał powołanie do młodzieżówki. Ostatecznie musiał jednak zweryfikować swoje plany.

– Informację o tym, że lecę do Kataru otrzymałem od trenera Michniewicza, gdy jechaliśmy wczoraj na mecz autokarem do Wrocławia. Żeńska część mojej rodziny się popłakała. Jestem przeszczęśliwy, mimo, że to tylko treningi – mówił Tobiasz w programie „Liga+Extra”.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.