Polska-Chile. Znamy składy! Nasz rywal z większą siłą ognia?

Data:

Już dziś na stadionie przy ul. Łazienkowskiej odbędzie się mecz towarzyski Polska-Chile. Poznaliśmy składy obydwu drużyn.

Mecz z Chile będzie ostatnim sprawdzianem naszej kadry przed mundialem w Katarze. Tam pierwsze spotkanie rozegramy z Meksykiem, zespołem prezentującym podobny styl do naszego dzisiejszego rywala. Ma być to więc swoisty sprawdzian.

Reprezentacja Polski wystąpi w następującym składzie: Skorupski – Kiwior, Glik, Bednarek – Gumny, S. Szymański, Krychowiak, Żurkowski, Frankowski – Milik, Świderski.

Oznacza to, że zabraknie największych gwiazd, takich jak np. Robert Lewandowski, Piotr Zieliński czy Wojciech Szczęsny. Cała trójka zasiądzie bowiem na ławce rezerwowych, której skład prezentuje się następująco: Szczęsny, Grabara, Tobiasz, Cash, Jędrzejczyk, Wieteska, Bielik, D. Szymański, Lewandowski, Grosicki, Kamiński, Bereszyński, Zalewski, Zieliński, Piątek.

Polska-Chile. Znamy składy

Reprezentacja Chile zagra natomiast w następującym zestawieniu. Jej siła ognia, na pierwszy rzut oka, wydaje się mocniejsza niż nasza. Z przodu zagra np. Alexis Sanchez.

Chile: Bravo – Soto, Maripán, Díaz, Suazo – Vidal, Medel, Núñez, Méndez – Alexis Sánchez, Diego Valencia.

Ławka rezerwowych: Campos, Cortés, Delgado Baeza, Sierralta, Ibacache, Alarcón, Fuentes, Montecinos, Diego Rubio, Pavez, Osorio, Assadi.

Początek sparingowego spotkania o godzinie 18:00. Liczymy na to, że nasi reprezentanci dostarczą nam wiele emocji i pokonają rywala w bezpośrednim starciu. Byłby to dobry prognostyk przed zbliżającym się mundialem i rywalizacją z drużyną narodową Meksyku.

WYBRANE DLA CIEBIE