Jak daleko zajdzie Polska na mundialu? Przewidzieli konkretne wyniki!

Data:

Jak daleko zajdzie Polska na mundialu? Tego, jak mawia klasyk, nie wie nikt. Dziennikarz stacji ESPN, Ryan O’Hanlon, postanowił przeprowadzić jednak ciekawą analizę.

Ryan O’Hanlon, dziennikarz ESPN, od kilku miesięcy analizuje szanse kolejnych reprezentacji podczas zbliżających się mundialowych zmagań. Posługuje się przy tym systemami analitycznymi firmy Twenty First Group.

Tym razem dziennikarz pochylił się nad reprezentacją Polski, która podczas fazy grupowej mundialu zmierzy się kolejno z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Z analizy przeprowadzonej przez O’Hanlona wynika, że biało-czerwoni mogą być spokojni o wyjście z grupy. Co jednak dalej? Jak poradzą sobie w dalszej fazie turnieju?

Jak daleko zajdzie Polska podczas mundialu? Znamy wyniki analizy

O’Hanlon opublikował, na bazie przeprowadzonej analizy, wyniki, jakie miałaby osiągnąć nasza reprezentacja podczas zbliżającego się mundialu.

Według tej symulacji Polska zremisuje z Meksykiem 1-1, pokona Arabię Saudyjską aż 4-1 oraz wywalczy jeden punkt w starciu z faworyzowaną Argentyną. Z analizy wynika, że starcie zakończy się, podobnie jak mecz z Meksykiem, rezultatem 1-1.

Po wyjściu z grupy biało-czerwoni mieliby trafić na Duńczyków i na tej fazie zakończyć swój udział w turnieju. Christian Eriksen i spółka mieliby pokonać podpieczonych Czesława Michniewicza 1-0 i pozbawić ich tym samym szans na dalsze uczestnictwo w światowym czempionacie.

WYBRANE DLA CIEBIE