Leciał samolotem katarskich linii lotniczych. Nagle pojawiła się reklama… z Lewandowskim [WIDEO]

Data:

Sebastian Staszewski, dziennikarz serwisu Interia.pl, zamieścił na Twitterze ciekawe nagranie. Zarejestrował je podczas lotu katarskimi liniami lotniczymi. Ku jego zdziwieniu na pokładzie nagle została wyświetlona reklama z udziałem Roberta Lewandowskiego.

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Na miejsce udają się już dziennikarze, którzy będą relacjonować mundial dla swoich redakcji. Wśród nich są oczywiście żurnaliści z nad Wisły.

Sebastian Staszewski, dziennikarz serwisu Interia.pl, zamieścił na Twitterze nagranie ze swojej podróży na mundial w Katarze. Opublikował film zarejestrowany w samolocie katarskich linii lotniczych Qatar Airways. Podczas lotu dziennikarz przeżył sporą niespodziankę.

W pewnym momencie na pokładzie samolotu wyświetlono bowiem reklamę z… udziałem Roberta Lewandowskiego. Staszewski nie krył zdziwienia tym faktem.

Staszewski leciał samolotem katarskich linii lotniczych. Nagle wyświetlono reklamę z Lewandowskim

Staszewski zamieścił na Twitterze nagranie, na którym widać zagłówek jednego z siedzeń w samolocie. Na zamontowanym tam ekranie wyświetlona została reklama z udziałem Roberta Lewandowskiego. Kapitan polskiej reprezentacji reklamuje w niej katarskie linie lotnicze.

– Na pokładach @qatarairways leci reklama z Robertem Lewandowskim, który pomaga tłumaczyć instrukcję bezpieczeństwa w trakcie lotów QA. Jak mi wyjaśniono, „to stare”, ale może nie wszyscy widzieli. Tak czy owak, fajna, kreatywna reklama – napisał Staszewski na swoim profilu społecznościowym.

WYBRANE DLA CIEBIE