Jutro gramy z Meksykiem. Michniewicz ujawnił ciekawą wskazówkę

Data:

We wtorek reprezentacja Polski zmierzy się w swoim pierwszym mundialowym meczu. Naszym rywalem będzie Meksyk. Głos w tej sprawie zabrał selekcjoner Czesław Michniewicz, który ujawnił ciekawą wskazówkę.

Wiele wskazuje na to, że mecz z Meksykiem będzie dla naszej reprezentacji de facto „być albo nie być”. Od niego zależy bowiem najwięcej. Jeżeli wygramy, nasze szanse na wyjście z grupy wzrosną. Jeżeli przegramy, czeka nas scenariusz z innych nieudanych turniejów.

Głos ws. zbliżającego się wielkimi krokami spotkania zabrał selekcjoner Czesław Michniewicz, który wszystkim sympatykom reprezentacji dał ciekawą wskazówkę, co do ustawienia i taktyki naszej drużyny na mecz z Meksykiem.

– Jesteśmy przekonani co do ustawienia, składu osobowego. Dziś wieczorem zawodnicy się o tym dowiedzą – powiedział Michniewicz.

Michniewicz o meczu z Meksykiem

Chcę, żeby mieli czysta głowę, wiedzieli kto zagra, kto może wejść. Ustawienie, które jutro zaproponujemy, będzie wynikało z obecnej sytuacji. Musieliśmy zareagować na zmiany – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski.

Michniewicz twierdzi, że naszą drużynę stać na wyjście z tej niewątpliwie trudnej grupy. Musimy jednak spełnić pewne warunki.

– Oczywiście pod pewnymi warunkami, które musimy spełnić. Mamy wielu doświadczonych zawodników, którzy grali na wielkich turniejach, i młodych, którzy się tego uczą – powiedział. – Myślę, że ta mieszanka jest odpowiednia do tego, by dać nam satysfakcję. Chcemy zagrać na maksymalnym poziomie naszych umiejętności. A gdzie nas to zaprowadzi? Tego nie wiem – dodał.

WYBRANE DLA CIEBIE