Dramatyczne wieści ze sztabu medycznego Polaków. Dwaj piłkarze z kontuzjami

Data:

Złe wieści ze zgrupowania reprezentacji Polski. Okazuje się, że po meczu z Meksykiem w naszym zespole pojawiły się kontuzje.

Informacje w tej sprawie podaje serwis internetowy TVP Sport. Okazuje się, że po starciu z Meksykiem dwóch naszych zawodników odniosło urazy. Jakby tego było mało, chodzi o piłkarzy, którzy we wczorajszym meczu odgrywali wiodące role.

Wspomniani piłkarze to Bartosz Bereszyński, jeden z najjaśniejszych punktów naszej drużyny w rywalizacji z Meksykanami oraz Krystian Bielik, który od lat ma wyjątkowo duże problemy ze zdrowiem i przeszedł już wiele ciężkich urazów.

– Po meczu z Meksykiem problemy mają Bielik i Bereszyński. Nie wiem jeszcze dokładnie co to jest. Lekarze mówią, że będą gotowi na następny mecz, ale ja nie jestem przekonany – powiedział selekcjoner Czesław Michniewicz, którego cytuje portal TVP Sport.

Kontuzje w reprezentacji Polski. Michniewicz zabrał głos

Czesław Michniewicz przyznał wprost, że brak Bartosza Bereszyńskiego będzie dla zespołu dużą stratą i osłabieniem. To nie dziwi, ponieważ obrońca Sampdorii Genua wyglądał w meczu z Meksykiem bardzo dobrze.

– Sporym problemem byłby brak Bereszyńskiego, bo trzeba byłoby przebudować defensywę – powiedział selekcjoner.

Mecz z Arabią Saudyjską odbędzie się 26 listopada. Oznacza to, że biało-czerwoni mają jeszcze kilka dni na przygotowanie odpowiedniej formy oraz – jeżeli to możliwe – przynajmniej zaleczenie urazów.

WYBRANE DLA CIEBIE