Wyciekł plan Michniewicza na Arabię Saudyjską? Czeka nas spora zmiana

Data:

Bożydar Iwanow, dziennikarz sportowy, w rozmowie na kanale Meczyki.pl, powiedział, że w meczu z Arabią Saudyjską selekcjoner Czesław Michniewicz najprawdopodobniej dokona znaczącej zmiany w taktyce.

Polacy zremisowali swój pierwszy mecz w fazie grupowej. Podzielili się punktami z Meksykiem po wyniku 0-0. Mieliśmy szansę na zwycięstwo, jednak rzutu karnego nie wykorzystał nasz kapitan, Robert Lewandowski. Strzał „Lewego” bez problemów obronił Ochoa.

Na drużynę Czesława Michniewicza spadła fala krytyki. Gra biało-czerwonych pozostawiała bowiem bardzo wiele do życzenia, przede wszystkim jeśli chodzi o formację ofensywną, której gra była bardzo ograniczona.

Okazuje się, że podczas najbliższego meczu z Arabią Saudyjską może zostać zastosowana inna taktyka. Mówił o tym dziennikarz Polsat Sport – Bożydar Iwanow.

Michniewicz szykuje niespodziankę na Arabię Saudyjską

Bożydar Iwanow twierdzi, że podczas meczu z Saudyjczykami może nastąpić zmiana taktyki. Dziennikarz ujawnił to podczas rozmowy na kanale Meczyki.pl. Jego zdaniem nastąpi zmiana ustawienia naszego zespołu.

Ma być inny pomysł na mecz z Arabią Saudyjską. Dowiaduję się, że być może zagramy z trójką obrońców i wahadłowymi – powiedział dziennikarz sportowy.

Niewykluczone, że tak właśnie się stanie. Czesław Michniewicz nie przywiązuje się bowiem do jednego ustawienia i dobiera je w zależności od sposobu gry rywala.

W pierwszym meczu Arabia Saudyjska, ku zaskoczeniu kibiców na całym świecie, pokonała Argentynę 2-1. Oznacza to, że przed naszym zespołem naprawdę trudna przeprawa.

WYBRANE DLA CIEBIE