Dziennikarze przecierali oczy ze zdumienia. Chodzi o słowa Michniewicza podczas konferencji

Data:

Czesław Michniewicz w ostrych słowach zwrócił się do polskich dziennikarzy, którzy wzięli udział w konferencji prasowej poprzedzającej mecz z Arabią Saudyjską. Żurnaliści byli zdumieni wypowiedzią selekcjonera.

Sytuacja na konferencjach prasowych z udziałem selekcjonera Czesława Michniewicza bywa napięta. Szkoleniowiec już kilka razy zarzucał dziennikarzom, że ci są nieprzychylni jego zespołowi i kreują nieprawdziwy obraz rzeczywistości.

Podczas ostatniej konferencji, poprzedzającej mecz Polaków z Arabią Saudyjską, selekcjoner zwrócił się do dziennikarzy w dość ostrych słowach, których raczej nikt się nie spodziewał.

Wypowiedź Michniewicza opublikował na Twitterze dziennikarz serwisu Interia.pl Sebastian Staszewski. Ze słów selekcjonera wynika, że musiał być bardzo zły na polskich dziennikarzy.

Michniewicz ostro do dziennikarzy. Mówi, że żarty się skończyły

W rozmowie z wami żartowałem, ale więcej z wami nie będę żartował. Niepotrzebnie tworzycie inną rzeczywistość. Żarty się skończyły i od teraz będziemy rozmawiać oficjalnie – powiedział Czesław Michniewicz zwracając się do polskich dziennikarzy.

Nie będę was pouczał, ale każdy z nas ma swoja rolę do wykonania – podsumował szkoleniowiec, który już jutro poprowadzi naszą reprezentację w meczu z Arabią Saudyjską.

WYBRANE DLA CIEBIE