To będzie hit. Soczyste „k***a” Szpakowskiego po obronie Szczęsnego [WIDEO]

Data:

Dariusz Szpakowski nie komentował meczu Polski z Arabią Saudyjską, jednak spotkanie przeżywał tak samo emocjonalnie. Świadczy o tym film, który trafił do sieci.

Dariusz Szpakowski oglądał mecz z Arabią Saudyjską w hotelowym pokoju wraz z Sebastianem Milą, który pracuje jako ekspert TVP Sport przy mundialu w Katarze.

Panowie zasiedli tego dnia przed telewizorem, ponieważ nie mogli obejrzeć meczu z trybun stadionu. Emocji i jednak nie brakowało, o co zadbali piłkarze obu drużyn.

Sebastian Mila wrzucił do sieci film, na którym widać moment, gdy sędzia przyznał rzut karny Arabii Saudyjskiej. Zarówno były piłkarz Lechii Gdańsk, jak i doświadczony komentator są wyraźnie poddenerwowani. Wówczas jeszcze nie wiedzą, że za chwilę będą się cieszyć.

Szpakowski i jego emocje po obronionym karnym

Na wspomnianym nagraniu widać moment, w którym Wojciech Szczęsny broni rzut karny wykonywany przez zawodnika z Arabii Saudyjskiej. Wówczas zarówno Mila, jak i Szpakowski oszaleli.

Mila oglądał karnego na stojąca, a następnie zaczął skakać ze szczęścia, natomiast Szpakowski do końca siedział na krześle, jednak po interwencji Szczęsnego poderwał się z niego i rzucił soczystą „k***ę”. – Mówiłem k***a – powiedział rozentuzjazmowany Szpakowski. To nagranie po prostu trzeba zobaczyć.

WYBRANE DLA CIEBIE