Poznaliśmy kulisy. Pokazali, co w pewnym momencie zrobił Michniewicz na ławce rezerwowych [WIDEO]

Data:

Do sieci trafiło ciekawe nagranie. Widać na nim reakcję Czesława Michniewicza po rzucie karnym przyznanym Arabii Saudyjskiej.

Emocje po meczu z Arabią Saudyjską powoli wygasają, jednak nadal w sieci znajdziemy mnóstwo nagrań czy artykułów, które dotyczą wczorajszego spotkania Polaków. Nic w tym dziwnego. Rywalizacja dostarczyła przecież mnóstwo emocji.

Nasi zawodnicy wreszcie odnieśli zwycięstwo i po golach Zielińskiego oraz Lewandowskiego dopisali do swojego dorobku pierwsze trzy punkty podczas mundialu w Katarze. Wcale nie musiało być jednak tak kolorowo.

Mowa oczywiście o rzucie karnym, który pod koniec pierwszej połowy przyznano Saudyjczykom. Wojciech Szczęsny obronił strzał, aczkolwiek kosztowało to wszystkich sporo nerwów.

Jak Michniewicz zareagował na rzut karny dla Arabii Saudyjskiej?

Najwięcej nerwów przez całą sytuację zjadł z pewnością Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec, co pokazały kamery, był wybitnie zestresowany. Trudno się dziwić, wszak jego zespół mógł stracić prowadzenie dosłownie kilka minut po strzeleniu gola.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać zachowanie Czesława Michniewicza na ławce trenerskiej w momencie, gdy sędzia podyktował karnego, a następnie Wojciech Szczęsny go obronił. Nasz selekcjoner po prostu oszalał z radości i wraz z pozostałą częścią zespołu fetował udaną paradę golkipera reprezentacji Polski. To po prostu trzeba zobaczyć.

WYBRANE DLA CIEBIE