Gdy komentuje mecze Polaków, rywale nie strzelają karnych. Zawsze mówi jedno „zaklęcie”

Data:

Jacek Laskowski to jeden z najlepszych polski komentatorów. Obecnie relacjonuje dla nas mundial w Katarze na antenie TVP Sport. Okazuje się również, że gdy on komentuje mecze naszej kadry… rywale nie strzelają karnych.

Jacek Laskowski to głos, który kibice kojarzą przede wszystkim z piłką nożną. Komentuje ten sport od lat, a w ostatnich latach, na antenie TVP Sport, relacjonuje dla nas spotkania reprezentacji Polski. Kibice go lubią, ponieważ zawsze stosuje barwne porównania. Ma także ciekawe i błyskotliwe spostrzeżenia.

Ostatnio w sieci, na facebookowym profilu „Liga Będzie Ciekawsza”, opublikowane zostało ciekawe zestawienie. Dotyczy ono meczów, które komentuje Jacek Laskowski. Okazuje się, że gdy sprawozdawca relacjonuje mecze biało-czerwonych… nasi rywale nie są w stanie skutecznie wykonać rzutu karnego.

Dodatkowo, osoby, które przygotowały wspomniane zestawienie, zauważyły, że Laskowski zawsze wypowiada wówczas pewną sekwencję. Można ją traktować wręcz jako swego rodzaju… „zaklęcie”.

Gdy Laskowski komentuje mecze kadry, rywale nie strzelają karnych

Na profilu „Liga Będzie Ciekawsza” opublikowane było zestawienie, w którym umieszczono mecze komentowane przez Jacka Laskowskiego. W tych samych spotkaniach rywale mieli przyznane rzuty karne i ich nie wykorzystali.

Chodzi o spotkania Polska-Hiszpania z czerwca 2021 roku, Holandia-Polska z czerwca 2021 roku oraz Polska-Arabia Saudyjska z listopada bieżącego roku. W momencie, gdy arbiter dyktował jedenastkę dla naszych rywali Laskowski mówił… „jasny gwint”. W efekcie piłkarze zespołu rywala nie strzelali karnego.

Tych spraw wiązać ze sobą rzecz jasna nie należy, jest to jednak pewna ciekawostka, o której warto wspomnieć.

WYBRANE DLA CIEBIE