Polacy ze wsparciem z innego kraju przed meczem z Argentyną. Co za grafika z „Lewym” [FOTO]

Data:

Reprezentacja Polski może liczyć na nietypowe wsparcie przed meczem z Argentyną. Robert Lewandowski został nawet umieszczony na wymownej grafice w jednym z południowoamerykańskich państw, które rywalizuje z Albicelestes.

Do meczu Polski z Argentyną pozostało już naprawdę niewiele. Emocje rosną, a polscy piłkarze z pewnością rozgrywają spotkanie w swoich głowach. W tych okolicznościach na pewno przyda im się wsparcie kibiców.

Co ciekawe, wsparcie dla naszej reprezentacji płynie także od kibiców i dziennikarzy z jednego z państw położonych w Ameryce Południowej. Chodzi o Brazylię, czy jednego z odwiecznych rywali reprezentacji Argentyny.

Brazylijczycy dopingują nam do tego stopnia, że Robert Lewandowski trafił nawet na wymowną grafikę. Widnieje na niej w nietypowym stroju.

Brazylia wspiera Polskę przed meczem z Argentyną

Brazylia to jeden z największych rywali Argentyny. Te zespoły od lat rywalizują ze sobą w ramach strefy CONMEBOL, a także podczas turniejów Copa America. Spotkania pomiędzy reprezentacjami elektryzują zarówno kibiców, jak i dziennikarzy, a nawet polityków.

Nie dziwi więc, że przed meczem z Argentyną naszą reprezentację zaczęli wspierać Brazylijczycy. W sieci pełno jest grafik z hasłami skierowanymi do naszych piłkarzy. Na Twitterze dominuje hasło “O Brasil esta com voce, Lewa” co można przetłumaczyć jako “Jesteśmy z Tobą, Lewy”.

Brazylijczycy zdecydowanie chcąc więc, aby Argentyna odpadła z turnieju i nie kontynuowała swojego udziału podczas katarskiego mundialu.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.