Messi nie podał ręki Lewandowskiemu, a po meczu kolejna scena. Uchwyciły to kamery

Data:

Podczas meczu Argentyny z Polską doszło do nietypowej sytuacji. W trakcie gry Leo Messi nie podał bowiem ręki Robertowi Lewandowskiemu. Już po meczu miała miejsce kolejna scena z udziałem gwiazd światowego futbolu.

Argentyna pokonała Polskę 2-0, jednak zarówno piłkarze z Ameryki Południowej, jak i biało-czerwoni zapewnili sobie awans do fazy finałowej mundialu. Leo Messi, gwiazdor naszych dzisiejszych rywali, miał szansę zdobyć gola, jednak obronił go Wojciech Szczęsny.

W końcówce spotkania piłkarz Paris Saint-Germain oburzył polskich kibiców. Wszystko ze względu na jego zachowanie wobec Roberta Lewandowskiego. Polak sfaulował Argentyńczyka, jednak za chwilę ruszył do niego z przeprosinami. Messi odrzucił gest Polaka.

Messi nie podał ręki Lewandowskiemu, a po meczu kolejna scena z ich udziałem

Zachowanie Messiego oburzyło polskich kibiców, jednak po zakończeniu gry oraz informacji, że Meksyk nie zdołał strzelić kolejnej bramki, widzowie mogli obejrzeć kolejną scenę z udziałem wybitnych piłkarzy.

Tym razem rozmowa zawodników przebiegała w innej atmosferze. Messi i Lewandowski wymienili kilka zdań. Ze względu na panujący na stadionie rumor musieli przekazywać sobie komunikaty wprost do ucha.

O czym rozmawiali panowie? Tego zapewne szybko się nie dowiemy. Wydaje się jednak, że ewentualny konflikt pomiędzy zawodnikami został zażegnany.

WYBRANE DLA CIEBIE

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.